Reklam
Reklam
Reklam

Hollanda'da bir Türk iş insanı daha silahlı saldırıda hayatını kaybetti

Hollanda'da bir Türk iş insanı daha silahlı saldırıda hayatını kaybetti
13 Ekim 2021 - 14:35
Hollanda’da bir Türk iş insanı daha silahlı saldırıda hayatını kaybetti

HOLLANDA’NIN Kuzey Brabant bölgesinde yer alan Bergen Op Zoom şehrinde yaşayan iş insanı evli ve iki çocuk babası Yılmaz Yeral (55), Faslılara ait olan bir kafenin önünde uğradığı silahlı saldırı sonrası hayatını kaybetti.

Savcılı, yaşanan olay konusunda geniş çaplı soruşturma başlatırken, polis, katil şüphelisi olan üç Faslıyı düzenlediği eş zamanlı operasyonla gözaltına aldı.

Çarşamba günü yerel saate göre 18:30’da Wouwsestraatweg sokağı ile Kastanjelaan sokağının kesiştiği noktada bulunan ‘De Theepot’ kafesi önünde meydana gelen olayda, Yılmaz Yeral, kafe önünde bulunduğu sırada yanına gelen kişi veya kişilerin silahlı saldırısına uğradı. Başına 3 kurşun isabet eden Yeral, ağır yaralı şekilde kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Hataylı olan Yeral’ın kentte berber ve kuaför dükkânı olduğu belirtilirken, ölüm haberi kenti ve sevenlerini yasa boğdu.

Savcılık, yaşananlar konusunda detaylı bir açıklama yapmaktan kaçınırken, polis olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturma başlattı.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum