Reklam
Reklam
Reklam

Hollanda'da Miss World Hollanda Güzeli seçilen Türk kızı Dilay, HOLLANDA POSTASI'na konuştu

Hollanda'da Miss World Hollanda Güzeli seçilen Türk kızı Dilay, HOLLANDA POSTASI'na konuştu
09 Temmuz 2021 - 15:40
Hollanda’da Miss World Hollanda Güzeli seçilen Türk kızı Dilay, HOLLANDA POSTASI'na konuştu

Hollanda’da kısa süre önce yapılan “Miss World Nederland” Güzellik Yarışması’nda birinci olan 20 yaşındaki Türk kızı Dilay Willemstein SABAH’a konuştu. Önemli açıklamalarda bulunan Dilay, 16 Aralık’ta Porto Riko’da düzenlenecek olan “Miss World” Güzellik Yarışması’nda Hollanda’nın yanında Türkiye’yi de temsil etmeye çalışacağını söyledi.

Azra Akın’ın 2002 yılında Hollanda’yı temsil ederek Miss World organizasyonunda Dünya Güzeli seçilmesinden sonra ilk kez Türk kökenli olarak Hollanda adına bu yarışmaya katılacak olmasının kendini mutlu ettiğini söyleyen Dilay, “Öncelikle hedefim bu yarışmada Miss World Dünya Güzeli olmak. Daha sonra şarkı söylemek, dans etmek ve modellik konusunda profesyonel çalışmalara imza atmak istiyorum. Oyunculuk konusunda gelebilecek tüm tekliflere de açık olduğumu belirtmek istiyorum. Tüm bunları da aslında çok sevdiğim Türkiye’de yapmak istiyorum” ifadelerini kullanarak çok sık olarak Türk müzikleri dinlediğini ve dizilerini seyrettiğini söyledi.

Yarışmaya katılma sebebini “Azmim ve sıcak kanlılığımla kadınları motife etmek, kendilerine ilham olmak istiyorum. ‘Amacı olan bir güzel’ olarak akıl hastalığı olan insanlara yardım amaçlıyorum. Öte yandan üzerinde çalıştığım bir posteri yapmak için tasarım aşamasındayım. Hollanda güzeli olarak seçildikten sonra artık hayatımda çok şeyler değişti. Medyanın ve halkın büyük bir ilgisi var. Buna alışmaya çalışıyorum ve zamanımın büyük çoğunluğunu da 16 Aralık’ta yapılacak olan Miss World Güzellik Yarışması’na hazırlanmakla geçiriyorum. Genelde Hadise’nin de müziklerini dinliyorum, çünkü onu çok beğeniyorum” dedi.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum